Nissewaardse VVD vindt leegstaande woningen, College op verzoek Nissewaardse VVD in gesprek met eigenaar

‘De Nissewaardse VVD begreep onlangs dat aan de Maraboekhoek in Spijkenisse een groot aantal woningen leegstaat. In een tijd waarin de woningnood zo hoog is, is het voor de Nissewaardse VVD zeer ongewenst dat deze woningen geen bewoners hebben,’ begint Angelique Twisker, raadslid voor de Nissewaardse VVD haar verhaal.’

‘De Nissewaardse VVD begreep onlangs dat aan de Maraboekhoek in Spijkenisse een groot aantal woningen leegstaat. In een tijd waarin de woningnood zo hoog is, is het voor de Nissewaardse VVD zeer ongewenst dat deze woningen geen bewoners hebben,’ begint Angelique Twisker, raadslid voor de Nissewaardse VVD haar verhaal.’

Wethouder Mijnans erkende in de raadsvergadering de leegstand van deze woningen, die eigendom zijn van Woonzorg Nederland en gaat op korte termijn met hen in gesprek om de oude woongroepen weer snel op de verhuurmarkt te krijgen.

‘De Nissewaardse VVD vindt leegstaande woningen en daar zijn de starters in onze gemeente snel mee geholpen! Veel inwoners van onze gemeente zijn op zoek naar een woning, en vervolgens staan hier een flink aantal woningen leeg. Dit voorbeeld laat zien dat bouwen alleen niet de enige oplossing is!’, vervolgt ze.